logo
reklam

Çöplü Köyü Camii açıldı

Alaca’ya bağlı Çöplü Köyü’ndeki caminin açılışı düzenlenen tören ile gerçekleştirildi. GENEL | 23.09.2022 14:16:46 | 56 İzlenme | 0 Yorum Çöplü Köyü Camii açıldı

Alaca’ya bağlı Çöplü Köyü’ndeki caminin açılışı düzenlenen tören ile gerçekleştirildi. 
Cami açılışına Alaca Kaymakamı Hicabi Aytemür, Belediye Başkanı Halil İbrahim Şaltu, MHP Çorum İl Başkanı Agâh Karapıçak, AK Parti İlçe Başkanı Ragıp Ağaçdan, MHP İlçe Başkanı Şerafettin Ercoşkun, Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Arslan, İl Genel Meclis Üyeleri Abdurra hman Karagöz,  İl Müftü Yard. Adem Aygül, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgüt temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. 
Kısa bir süre önce yapımı tamamlanan cami dualar eşliğinde kurdele kesilerek, açıldı. Alaca Kaymakamı Hicabi Aytemür, Belediye Başkanı Halil İbrahim Şaltu ve beraberindekiler daha sonra vatandaşlarla bir süre sohbet ederek, camide yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldılar. Alaca’ya bağlı Çöplü Köyü’ndeki caminin açılışı düzenlenen tören ile gerçekleştirildi. 
Cami açılışına Alaca Kaymakamı Hicabi Aytemür, Belediye Başkanı Halil İbrahim Şaltu, MHP Çorum İl Başkanı Agâh Karapıçak, AK Parti İlçe Başkanı Ragıp Ağaçdan, MHP İlçe Başkanı Şerafettin Ercoşkun, Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Arslan, İl Genel Meclis Üyeleri Abdurrahman Karagöz,  İl Müftü Yard. Adem Aygül, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgüt temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. 
Kısa bir süre önce yapımı tamamlanan cami dualar eşliğinde kurdele kesilerek, açıldı. Alaca Kaymakamı Hicabi Aytemür, Belediye Başkanı Halil İbrahim Şaltu ve beraberindekiler daha sonra vatandaşlarla bir süre sohbet ederek, camide yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldılar. 

0Oy ver 7
0Oy ver 6
0Oy ver 5
0Oy ver 4
0Oy ver 3
0Oy ver 2
0Oy ver 1
Yükleniyor..