logo
reklam
FLASH HABER
GENELKUMLUCA’DA ÜÇ HALK PLAJI MAVİ BAYRAK DENETİMİNİ BAŞARIYLA GEÇTİ 53
GENELPatnos Cezaevinde 21 Yaşındaki Genç İntihar Etti 59
GENEL'TEMİZ KAMPANYA' 38
GENELFinike 'de motosikletle otomobil çarpıştı, bir kişi öldü, bir kişi yaralandı 53
GENEL“Kumluca Sosyal Bilimler Lisemizden Güzel Haberler Var! 82
GENELAlanya’da 63 yaşındaki otel işletmecisi adam, otel odasında intihar etti. 89
GENELKırıkkale’de trafik kazası: 1 ölü, 1 yaralı 53
SAĞLIK20 öğrenci yedikleri yemekten zehirlendi 50
GÜNDEMöfkeli koca 25 yıllık eşini boğarak öldürdü 59
POLİTİKAAntalya Koordinatörü ve Ak Parti Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan dan Kumluca İlçe Teşkilatına Ziyaret 54
GENELYARDIM ETMEK İSTERKEN HAYATINDAN OLDU 42
ASAYİŞEvden cephane çıktı 101
POLİTİKATBMM Adalet Komisyonu Başkanı Tunç: "1 Mayıs’ı Emek ve Dayanışma Günü olarak ilan eden Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti iktidarı oldu" 88
HABERDE İNSANMilletvekili Tunç; şehitlik ziyareti gerçekleştirdi 106
SPORDomenec Torrent: “Kulüpte inanılmaz bir belirsizlik var” 165
SPORRıza Çalımbay: “Bugün çok iyi bir futbol oynadık” 135
ASAYİŞOtomobil karşı şeride geçip duvara çarparak durabildi 91
GENELCumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul Tersane Komutanlığı’nda işçilerle iftar yaptı 84
ASAYİŞVali Şentürk, yangın çıkan fabrikada incelemede bulundu 101
HABERDE İNSANEvleri ziyaret ederek çocuklara bayramlık hediyeler dağıttı 96

CUMHURİYET HALK PARTİSİ KADIN KOLLARI 80 BİNİNCİ YENİ KADIN ÜYEYİ CHP LİDERİ İLE BULUŞTURDU

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP ailesine Samsun’dan katılan 80 bininci yeni kadın üyeyi makamında kabul etti. CHP Lideri Kılıçdaroğlu, yeni kadın üye Nazan Erol’a CHP rozeti taktı. GENEL | 19.06.2022 12:08:10 | 44 İzlenme | 0 Yorum CUMHURİYET HALK PARTİSİ KADIN KOLLARI 80 BİNİNCİ YENİ KADIN ÜYEYİ CHP LİDERİ İLE BULUŞTURDU

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP ailesine Samsun’dan katılan 80 bininci yeni kadın üyeyi makamında kabul etti. CHP Lideri Kılıçdaroğlu, yeni kadın üye Nazan Erol’a CHP rozeti taktı.

İl il, ilçe ilçe örgütlenme çalışmalarını sürdüren CHP Kadın Kolları, son bir yılda 80 bin yeni kadın üye yaptı. Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, CHP’ye Samsun il örgütünden üye olan 80 bininci yeni kadın üye Nazan Erol’u makamında ağırladı.

Görüşmede CHP Lideri Kılıçdaroğlu’na Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, Kadın Kolları Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Füsun Sökmez, Samsun İl Kadın Kolları Başkanı Nazan Güneysu eşlik etti.

AKP’NİN HUKUKSUZLUĞUNA ORTAK OLMAK İSTEMEDİM

Kılıçdaroğlu, Samsun il kadın kolunun örgütlenme çalışmaları hakkında bilgi aldı. Seçim döneminde AKP’ye oy istemek için sahada aktif rol üstlendiğini belirten Erol, “Seçim döneminde kapı kapı dolaşıp AKP’ye oy istedim. Sonra gördüm ki parayla oy satın almaya çalışıyorlar. Gözümle görmesem inanmazdım. Bir daha AKP’yle yol yürüyemeyeceğimi anladım. CHP Kadın Kolları ile tanıştığımda ‘İşte şimdi yuvamdayım’ dedim. Size güveniyoruz Genel Başkanım. Bizi kurtarın!” dedi.

KILIÇDAROĞLU: SAMSUN, ERZURUM, SİVAS VE AMASYA’DA BİRİNCİ PARTİ OLMALIYIZ

Yeni kadın üyeyi dinleyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Atatürk’ün Cumhuriyet’in temellerini attığı Samsun, Erzurum, Sivas ve Amasya’da birinci parti olmamız gerekiyor. Cumhuriyet’in 100. yılına girerken bu sorumlulukla hareket etmeliyiz. Bunun yolu da halka dokunmaktan geçiyor. Özellikle ev kadınlarına ve gençlere yoğunlaşın. Yoksul vatandaşlarımıza Aile Destekleri Sigortası’yla nasıl yoksulluktan kurtulacaklarını anlatın. Kabus bitecek, huzur gelecek. Torpillilerin saltanatı sona erecek, hak edenin kazandığı bir düzen gelecek. Saray’ın iktidarı yerine halkın iktidarı kurulacak” dedi.

100 BİN YENİ ÜYEYE AZ KALDI 

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka da 100 bin yeni kadın üye hedeflerine ulaşmak için örgütlenme çalışmalarını hızlandırdıklarını belirtti. Nazlıaka, CHP liderine, kapı kapı dolaşıp Aile Destekleri Sigortası’nı anlattıklarını aktardı.

 

 

0Oy ver 7
0Oy ver 6
0Oy ver 5
0Oy ver 4
0Oy ver 3
0Oy ver 2
0Oy ver 1
Yükleniyor..