logo
reklam
FLASH HABER
GENELKUMLUCA’DA ÜÇ HALK PLAJI MAVİ BAYRAK DENETİMİNİ BAŞARIYLA GEÇTİ 59
GENELPatnos Cezaevinde 21 Yaşındaki Genç İntihar Etti 65
GENEL'TEMİZ KAMPANYA' 41
GENELFinike 'de motosikletle otomobil çarpıştı, bir kişi öldü, bir kişi yaralandı 56
GENEL“Kumluca Sosyal Bilimler Lisemizden Güzel Haberler Var! 88
GENELAlanya’da 63 yaşındaki otel işletmecisi adam, otel odasında intihar etti. 96
GENELKırıkkale’de trafik kazası: 1 ölü, 1 yaralı 57
SAĞLIK20 öğrenci yedikleri yemekten zehirlendi 55
GÜNDEMöfkeli koca 25 yıllık eşini boğarak öldürdü 63
POLİTİKAAntalya Koordinatörü ve Ak Parti Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan dan Kumluca İlçe Teşkilatına Ziyaret 56
GENELYARDIM ETMEK İSTERKEN HAYATINDAN OLDU 44
ASAYİŞEvden cephane çıktı 105
POLİTİKATBMM Adalet Komisyonu Başkanı Tunç: "1 Mayıs’ı Emek ve Dayanışma Günü olarak ilan eden Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti iktidarı oldu" 96
HABERDE İNSANMilletvekili Tunç; şehitlik ziyareti gerçekleştirdi 111
SPORDomenec Torrent: “Kulüpte inanılmaz bir belirsizlik var” 169
SPORRıza Çalımbay: “Bugün çok iyi bir futbol oynadık” 140
ASAYİŞOtomobil karşı şeride geçip duvara çarparak durabildi 96
GENELCumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul Tersane Komutanlığı’nda işçilerle iftar yaptı 92
ASAYİŞVali Şentürk, yangın çıkan fabrikada incelemede bulundu 107
HABERDE İNSANEvleri ziyaret ederek çocuklara bayramlık hediyeler dağıttı 101

KUAFÖRLÜK VE GÜZELLİK UZMANLIĞI MESLEKİ GELİŞİM EĞİTİMLERİ ATO’DA DEVAM EDİYOR…

9 HAZİRAN 2022- Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, ATO 43 No'lu Kuaför ve Güzellik Salonları Meslek Komitesi'nin Kuaförler Kooperatifi (KUKOOP) ile birlikte gerçekleştirdiği "Kuaförlük ve Güzellik Uzmanlığı Mesleki Gelişim Eğitimleri"nin üçüncü programına katıldı. GENEL | 9.06.2022 10:33:42 | 49 İzlenme | 0 Yorum KUAFÖRLÜK VE GÜZELLİK UZMANLIĞI MESLEKİ GELİŞİM EĞİTİMLERİ ATO’DA DEVAM EDİYOR…

İZHA / ANKARA

ATO Meclis Salonu'nda gerçekleşen programın açılışında konuşan Baran, Ankara Ticaret Odası olarak eğitim konusunu çok önemsediklerini ve gelen talepler doğrultusunda ATO üyeleri ile çalışanlarının gelişimine yönelik eğitimler gerçekleştirdiklerini anlattı. Baran, “Kuaförlük ve Güzellik Uzmanlığı Mesleki Gelişim Eğitimlerini de Komitemizin talebi üzerine düzenliyoruz. İnsan sağlığını doğrudan ilgilendiren alanlarda eğitimin çok önemli olduğunu biliyoruz. Bu mesleklerin gerekli bilgi ve donanıma sahip usta ellerde ve hijyenik koşullarda icra edilmesi gerekiyor. Gerçekleşen bu eğitimler çalışanları ve sektörü geliştirirken Başkent ve ülke ekonomisine de katkı sağlayacaktır" dedi.

 

Kuaför ve güzellik salonlarının kapalı kaldıkları pandemi sürecini birlik ve dayanışma içinde geçirerek, yerli ve milli üretime dayanan Kuaförler Kooperatifi'ni (KUKOOP) kurduğunu hatırlatan Baran, “Sektörün yurtdışından gelen ithal ürünlere bağımlılığı azaltmak için attığı bu adım, yerli ve milli üretime destek sağlarken kayıt dışı ve haksız rekabet gibi sektörün birçok sorununu çözmeye de katkı sağlayacaktır" dedi. ATO’nun 43 No'lu Kuaför ve Güzellik Salonları Meslek Komitesi'nin sektörün sorunları ve ihtiyaçlarını yakından takip eden komitelerden biri olduğunu belirten Baran, çalışmalarından dolayı Komite üyelerine teşekkür etti.

 

Açılış konuşmasının ardından Esma&Sema’nın jel tırnak, kalıcı oje ve nail art üzerine uygulamalı semineriyle devam eden programın ikinci yarısında Funda Kurtuluş Proborn el, ayak ve kişisel bakım ürünleri eğitimi konusunda bir sunum gerçekleştirdi.

 

Eğitim programına, ATO'nun 43 No’lu Kuaför ve Güzellik Salonları Meslek Komitesi Başkanı Ömer Sarıoğlu, Başkan Yardımcısı Hanım Zeynep Azeritürk Özdem ile Komite Üyeleri ve çok sayıda sektör temsilcisi katıldı.

1Oy ver 7
0Oy ver 6
0Oy ver 5
0Oy ver 4
0Oy ver 3
0Oy ver 2
0Oy ver 1
Yükleniyor..