logo
reklam

'TEMİZ KAMPANYA'

Dünya Çevre Haftası kapsamında Kuş Cennetinde Kıyı Temizliği etkinliği gerçekleştirildi. GENEL | 7.06.2022 13:35:26 | 154 İzlenme | 0 Yorum 'TEMİZ KAMPANYA'

Çiğli Belediyesi tarafından dünyada ve ülkemizde yaşanan çevre kirliliğine dikkat çekmek amacıyla, Çiğli Homa Dalyanı’nda kıyı temizliği kampanyası başlatıldı. Homa Dalyanı temizliği geniş gönüllü katılımıyla bu sabah gerçekleştirildi.

 

Başkan Utku Gümrükçü önderliğinde geniş katılımla gerçekleşen etkinliğe halk büyük ilgi gösterdi. Homa Dalyanı Can Radyo Yönetim Kurulu Başkanı ve Bayraklı Belediyesi CHP Meclis Üyesi Gökhan Kafalı, meclis üyeleri, öğrenciler, sivil toplum kuruluşları, gönüllü ruplar ve vatandaşlardan oluşan ekipler tarafından temizlendi. Etkinlik sonunda Utku Gümrükçü tüm katılanlara teşekkür belgesi takdim etti.

 

Sahil boyunca çöp toplama seferberliğine girişen çevre gönüllüleri, çöpten arındırılmış bir sahil manzarası görmek için canla başla çöp topladı. Etkinlik kapsamında gruplar arasında yarış yapılacak ve en çok çöp toplayanlara ödülleri verilecek. Çevre kirliliğine dikkat çekmek ve pırıl pırıl bir Çiğli için birlikte hareket etmeninin önemine vurgu yapan Başkan Utku Gümrükçü, tüm çevre gönüllülerine temizlik etkinliğine katılımlarından dolayı teşekkür etti.

1Oy ver 7
0Oy ver 6
0Oy ver 5
0Oy ver 4
0Oy ver 3
0Oy ver 2
0Oy ver 1
Yükleniyor..