logo
reklam

Şanlıurfa’da çadır fabrikasında yangın çıktı

Şanlıurfa’daki bir çadır fabrikasında çıkan yangın ekipler tarafından kontrol altına alındı. Büyük bir kısmında yangının söndürüldüğü fabrikada soğutma çalışmalarına başladı. Edinilen bilgiye göre GENEL | 25.04.2022 14:20:49 | 48 İzlenme | 0 Yorum
Şanlıurfa’daki bir çadır fabrikasında çıkan yangın ekipler tarafından kontrol altına alındı. Büyük bir kısmında yangının söndürüldüğü fabrikada soğutma çalışmalarına başladı.

Edinilen bilgiye göre yangın, öğleden önce saat 11.30 sıralarında Şanlıurfa 2. Organize Sanayi Bölgesindeki bir çadır fabrikasında yaşandı. İddiaya elektik kontağından yangın çıktı. Kısa sürede büyüyen yangın nedeniyle işçiler tahliye dilerek itfaiye ekiplerine haber verildi. Yangın nedeniyle il genelindeki bütün itfaiye noktalarından ekip sevk edi di. Fabrikaya giden ekipler yangına müdahale etti. Yaklaşık 3 saat süren çalışmanın ardından yangın büyük oranda kontrol altına alınarak soğutma çalışmalarına bağlandı. Bölgeye giden Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül de çalışmalar hakkında bilgi alarak açıklamada bulundu. Beyazgül, can kaybının olmadığını belirterek fabrikada büyük hasar meydana geldiğini ve diğer fabrikalara sirayet etmemesi açın söndürme ve soğutma çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.
Fabrikadaki soğutma çalışmaları devam ediyor.
0Oy ver 7
0Oy ver 6
0Oy ver 5
0Oy ver 4
0Oy ver 3
0Oy ver 2
0Oy ver 1
Yükleniyor..