logo
reklam

İsmet Yıldırım: “Çifte bayram yaşıyoruz”

Spor Toto 1. Lig’in 35. haftasında Balıkesirspor’u 4-1 mağlup ederek Süper Lig’e yükselmeyi başaran Ümraniyespor’da büyük coşku yaşanırken, belediye başkanı İsmet Yıldırım da çifte bayram yaşadıkların SPOR | 1.05.2022 19:20:35 | 69 İzlenme | 0 Yorum
Spor Toto 1. Lig’in 35. haftasında Balıkesirspor’u 4-1 mağlup ederek Süper Lig’e yükselmeyi başaran Ümraniyespor’da büyük coşku yaşanırken, belediye başkanı İsmet Yıldırım da çifte bayram yaşadıklarını ifade etti.
Spor Toto 1. Lig’de bitime 3 hafta kala Spor Toto Süper Lig’e yükselmeyi garantileyen Ümraniyespor’un kutlamalarının ardından, Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Dün Trabzonspor’un şampiyon olduğunu hatırlatan Yıldırım, şampiyonlukta emeği geçenleri tebrik ederek, “Sporcusundan, antrenörüne, yardımcı antrenörüne, hepsinin ayrı ayrı gözlerinden öpüyorum. Yönetim kurulu başkanımız Tarık kardeşim, yönetim kurulundaki arkadaşlarımız, her türlü hizmette yanımızda yer aldılar. Ümraniye’ye bu şampiyonluk helal olsun. Önemli bir şey başardık. Azmiyle, cesaretiyle, birlik ve beraberliğiyle başardık. Hocası iyi olsa, yönetimi iyi olsa, futbolcular oynamasa ne yapsın hocası? Onun için biz bir birlik içerisinde, bütü arkadaşlarımızla bir tek yere vurduk, şampiyonluğa. Hayırlısıysa dedik. Cenab-ı Hak nasip etti. Şükrediyoruz. Çifte bayram yaşıyoruz. Ramazan Bayramı artı Ümraniye’nin bayramı. Türkiye’de Trabzon’un bayramıydı, her yer Trabzon’du. Şimdi her yer Ümraniye” dedi.

“10 bin kişilik bir stat yapacağız”
Ümraniye’ye stat yapımı konusunda da müjde veren Yıldırım, şunları söyledi:
“Görüyorsunuz bize bir stat lazım ve altyapı lazım. İnşallah Cumhurbaşkanımızın destekleriyle, direktifleriyle, buraya çok güzel, 10 bin kişilik bir stat yapacağız. Çok güzel 6-7 tane saha yapıp altyapılarımızı güçlendireceğiz. Bizim gibi takımların mutlaka altyapılarının güçlü olması lazım. Yabancının azalması lazım. Yerlilerle, çocuklarımızla birlikte çocuklarımızı geliştirmemiz lazım. Ümraniye’de bu fidan var. Ümraniye’de 120 bine yakın çocuk var. Bunların hepsinde futbol aşkı var, spor aşkı var. Spor köyümüzle birlikte Ümraniye bir başka olacak inşallah. Hayırlı olsun.”
0Oy ver 7
0Oy ver 6
0Oy ver 5
0Oy ver 4
0Oy ver 3
0Oy ver 2
0Oy ver 1
Yükleniyor..