logo
reklam
FLASH HABER
GENELKUMLUCA’DA ÜÇ HALK PLAJI MAVİ BAYRAK DENETİMİNİ BAŞARIYLA GEÇTİ 59
GENELPatnos Cezaevinde 21 Yaşındaki Genç İntihar Etti 65
GENEL'TEMİZ KAMPANYA' 41
GENELFinike 'de motosikletle otomobil çarpıştı, bir kişi öldü, bir kişi yaralandı 56
GENEL“Kumluca Sosyal Bilimler Lisemizden Güzel Haberler Var! 88
GENELAlanya’da 63 yaşındaki otel işletmecisi adam, otel odasında intihar etti. 96
GENELKırıkkale’de trafik kazası: 1 ölü, 1 yaralı 57
SAĞLIK20 öğrenci yedikleri yemekten zehirlendi 55
GÜNDEMöfkeli koca 25 yıllık eşini boğarak öldürdü 63
POLİTİKAAntalya Koordinatörü ve Ak Parti Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan dan Kumluca İlçe Teşkilatına Ziyaret 56
GENELYARDIM ETMEK İSTERKEN HAYATINDAN OLDU 44
ASAYİŞEvden cephane çıktı 105
POLİTİKATBMM Adalet Komisyonu Başkanı Tunç: "1 Mayıs’ı Emek ve Dayanışma Günü olarak ilan eden Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti iktidarı oldu" 96
HABERDE İNSANMilletvekili Tunç; şehitlik ziyareti gerçekleştirdi 111
SPORDomenec Torrent: “Kulüpte inanılmaz bir belirsizlik var” 169
SPORRıza Çalımbay: “Bugün çok iyi bir futbol oynadık” 140
ASAYİŞOtomobil karşı şeride geçip duvara çarparak durabildi 96
GENELCumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul Tersane Komutanlığı’nda işçilerle iftar yaptı 92
ASAYİŞVali Şentürk, yangın çıkan fabrikada incelemede bulundu 107
HABERDE İNSANEvleri ziyaret ederek çocuklara bayramlık hediyeler dağıttı 101

Manisa Erasmus’ta emin adımlarla ilerliyor

Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü 2021 yılı AB Erasmus+ Okul Eğitimi ve Mesleki Eğitim Akreditasyon kurumu olmaya hak kazanarak emin adımlarla yoluna devam ediyor. Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü 2021 EĞİTİM | 25.04.2022 16:47:25 | 59 İzlenme | 0 Yorum Manisa Erasmus’ta emin adımlarla ilerliyor
Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü 2021 yılı AB Erasmus+ Okul Eğitimi ve Mesleki Eğitim Akreditasyon kurumu olmaya hak kazanarak emin adımlarla yoluna devam ediyor.
Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü 2021 yılı AB Erasmus+ Okul Eğitimi ve Mesleki Eğitim Akreditasyon açılış toplantısını gerçekleştirdi. Manisa Öğretmenevindeki programa Manisa İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Kılıç, ARGE Birimi yöneticisi Coşkun Demir ve akreditasyona üye 35 okulun müdürü ve proje irtibat sorumluları katıldı.

Dikici: "Bir insan değişir, dünya değişir"
Manisa İl Milli Eğitim Müdürü Dikici, programda yaptığı konuşmada, "Hem öğrencilerimizin hem de öğretmenlerimizin yurt dışında eğitim alma şansının yanı sıra farklı kültürler tanıma ve diğer ülkelerden öğrencilerle ve öğretmenlerle tanışma fırsatını elde edebilme ve en önemli unsurlardan biri de yabancı dil öğreniminin önemini kavramış olacaklar. ’Bir insan değişir, dünya değişir’ sloganı ile çıktığımız bu yolda yaklaşık 200 öğretmen ve öğrenci bu sene Erasmus+ fırsatlarından yararlanacak." dedi.
"Manisa Uluslararasılaşma Strateji Planımızın Yabancı Dil Stratejisi bölümüne ’Yurtdışı hareketliliklerine katılması planlanan öğretmen ve öğrencilerimizin, hareketlilikler öncesi mutlaka dil hazırlığı yapmaları gerekmekte olup herhangi bir tercümana ihtiyaç duymadan tüm faaliyetleri kolaylıkla gerçekleştirebilecek seviyede olma şartı" konulduğunu belirten Mustafa Dikici hareketliliklere katılmak isteyen okul eğitimi alanında 103 öğrenci 117 öğretmen, mesleki eğitim alanında 115 öğrenci 56 öğretmen olmak üzere toplam 218 öğrenci ve 173 öğretmen dil hazırlık kurslarını tamamladığını belirtti.
Mustafa Dikicinin konuşmasının ardından Manisa İl MEM Akreditasyon koordinatörü Sinem Erdem, 35 okul müdürüne yurtdışı hareketliliklerinde dikkat edilmesi gereken konular hakkında bilgilendirme toplantısını gerçekleştirdi.
0Oy ver 7
0Oy ver 6
0Oy ver 5
0Oy ver 4
0Oy ver 3
0Oy ver 2
0Oy ver 1
Yükleniyor..