logo
reklam
FLASH HABER
GENELKUMLUCA’DA ÜÇ HALK PLAJI MAVİ BAYRAK DENETİMİNİ BAŞARIYLA GEÇTİ 53
GENELPatnos Cezaevinde 21 Yaşındaki Genç İntihar Etti 59
GENEL'TEMİZ KAMPANYA' 38
GENELFinike 'de motosikletle otomobil çarpıştı, bir kişi öldü, bir kişi yaralandı 53
GENEL“Kumluca Sosyal Bilimler Lisemizden Güzel Haberler Var! 82
GENELAlanya’da 63 yaşındaki otel işletmecisi adam, otel odasında intihar etti. 89
GENELKırıkkale’de trafik kazası: 1 ölü, 1 yaralı 53
SAĞLIK20 öğrenci yedikleri yemekten zehirlendi 50
GÜNDEMöfkeli koca 25 yıllık eşini boğarak öldürdü 59
POLİTİKAAntalya Koordinatörü ve Ak Parti Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan dan Kumluca İlçe Teşkilatına Ziyaret 54
GENELYARDIM ETMEK İSTERKEN HAYATINDAN OLDU 42
ASAYİŞEvden cephane çıktı 101
POLİTİKATBMM Adalet Komisyonu Başkanı Tunç: "1 Mayıs’ı Emek ve Dayanışma Günü olarak ilan eden Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti iktidarı oldu" 88
HABERDE İNSANMilletvekili Tunç; şehitlik ziyareti gerçekleştirdi 106
SPORDomenec Torrent: “Kulüpte inanılmaz bir belirsizlik var” 165
SPORRıza Çalımbay: “Bugün çok iyi bir futbol oynadık” 135
ASAYİŞOtomobil karşı şeride geçip duvara çarparak durabildi 91
GENELCumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul Tersane Komutanlığı’nda işçilerle iftar yaptı 84
ASAYİŞVali Şentürk, yangın çıkan fabrikada incelemede bulundu 101
HABERDE İNSANEvleri ziyaret ederek çocuklara bayramlık hediyeler dağıttı 96

Başkan Özer Matlı: "Ayrı kaldığımız 2 yılın ardından çok şükür bu Ramazan ayını birlikte idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz"

Bursa Ticaret Borsası, rahmet ve bereket ayı Ramazan’da düzenlediği sahur programıyla kent protokolünü bir araya getirdi. Başkan Özer Matlı: Ayrı kaldığımız 2 yılın ardından çok şükür bu Ramazan ayını HABERDE İNSAN | 25.04.2022 17:28:06 | 9 İzlenme | 0 Yorum Başkan Özer Matlı:
Bursa Ticaret Borsası, rahmet ve bereket ayı Ramazan’da düzenlediği sahur programıyla kent protokolünü bir araya getirdi. Başkan Özer Matlı: "Ayrı kaldığımız 2 yılın ardından çok şükür bu Ramazan ayını birlikte idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz"
Birlik ve beraberliğin pekiştiği, rahmet ve bereket ayı Ramazan’da sosyal yardımlarını sürdüren Bursa Ticaret Borsası (Bursa TB), düzenlediği sahur programıyla da kent protokolünü buluşturdu. Bursa TB Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi Özer Matlı ile Meclis Başkanı Mehmet Aydın’ın ev sahipliğinde gerçekleşen sahur programına; Bursa Vali Yardımcısı Mustafa Özsoy, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, Devlet Eski Bakanı Faruk Çelik, AK Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık, AK Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç, Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Ahmet Yıldız, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ulaş Akhan, Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Bursa Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Saim Kılavuz, AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, CHP Bursa İl Başkan Yardımcıları Orhan Aslan ve Cevat Asa, BTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cüneyt Şener’in yanı sıra ilçe oda ve borsa başkan ve yöneticileri, STK temsilcileri ile birlikte Bursa TB meclis üyeleri katıldı.
Örnek Et Steak House’da samimi bir atmosferde gerçekleşen sahur programında birlik ve beraberlik mesajları verilirken, Bursa TB Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Özer Matlı, “Öncelikle, içinde bulunduğumuz Mübarek Ramazan Ayı’nın başta ülkemiz olmak üzere tüm İslam alemine hayır, bolluk ve bereket getirmesini temenni ediyorum. Tüm dünyayı sarsan korona virüs salgını nedeniyle ayrı kaldığımız 2 yılın ardından çok şükür bu Ramazan ayını birlikte idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim kılsın. Bu vesileyle sahur programımıza katılımlarınızdan ötürü siz değerli misafirlerimize ayrı ayrı şükranlarımı sunuyor, şimdiden tüm hemşerilerimizin ve İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum” diye konuştu.
0Oy ver 7
0Oy ver 6
0Oy ver 5
0Oy ver 4
0Oy ver 3
0Oy ver 2
0Oy ver 1
Yükleniyor..