logo
reklam
FLASH HABER
GENELKUMLUCA’DA ÜÇ HALK PLAJI MAVİ BAYRAK DENETİMİNİ BAŞARIYLA GEÇTİ 51
GENELPatnos Cezaevinde 21 Yaşındaki Genç İntihar Etti 57
GENEL'TEMİZ KAMPANYA' 37
GENELFinike 'de motosikletle otomobil çarpıştı, bir kişi öldü, bir kişi yaralandı 52
GENEL“Kumluca Sosyal Bilimler Lisemizden Güzel Haberler Var! 80
GENELAlanya’da 63 yaşındaki otel işletmecisi adam, otel odasında intihar etti. 89
GENELKırıkkale’de trafik kazası: 1 ölü, 1 yaralı 53
SAĞLIK20 öğrenci yedikleri yemekten zehirlendi 50
GÜNDEMöfkeli koca 25 yıllık eşini boğarak öldürdü 59
POLİTİKAAntalya Koordinatörü ve Ak Parti Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan dan Kumluca İlçe Teşkilatına Ziyaret 54
GENELYARDIM ETMEK İSTERKEN HAYATINDAN OLDU 42
ASAYİŞEvden cephane çıktı 101
POLİTİKATBMM Adalet Komisyonu Başkanı Tunç: "1 Mayıs’ı Emek ve Dayanışma Günü olarak ilan eden Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti iktidarı oldu" 88
HABERDE İNSANMilletvekili Tunç; şehitlik ziyareti gerçekleştirdi 106
SPORDomenec Torrent: “Kulüpte inanılmaz bir belirsizlik var” 165
SPORRıza Çalımbay: “Bugün çok iyi bir futbol oynadık” 135
ASAYİŞOtomobil karşı şeride geçip duvara çarparak durabildi 91
GENELCumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul Tersane Komutanlığı’nda işçilerle iftar yaptı 84
ASAYİŞVali Şentürk, yangın çıkan fabrikada incelemede bulundu 101
HABERDE İNSANEvleri ziyaret ederek çocuklara bayramlık hediyeler dağıttı 95

ANFA’dan Ulus İş Hanı ve Anafartalar Çarşısı’ndaki 96 iş yeri için ihale

ANFA Genel Müdürlüğü, mülkiyeti Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde bulunan 96 kiralık iş yeri için ihaleye çıkıyor. Ulus İş Hanı ve Anafartalar Çarşısı içerisinde bulunan taşınmazlar açık teklif usulü i EKONOMİ | 25.04.2022 19:07:38 | 11 İzlenme | 0 Yorum ANFA’dan Ulus İş Hanı ve Anafartalar Çarşısı’ndaki 96 iş yeri için ihale
ANFA Genel Müdürlüğü, mülkiyeti Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde bulunan 96 kiralık iş yeri için ihaleye çıkıyor. Ulus İş Hanı ve Anafartalar Çarşısı içerisinde bulunan taşınmazlar açık teklif usulü ile kiraya verilmek üzere 28 Nisan’da ihaleye çıkılacak.
ANFA Genel Müdürlüğü, mülkiyeti Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne ait Ulus İş Hanı ve Anafartalar Çarşısı’ndaki 96 adet taşınmazın kiraya verilmesi için ihaleye çıkıyor. ABB TV, Youtube kanalı ve sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanacak ihale, 28 Nisan tarihinde saat 14.00’te ANFA Genel Müdürlüğü İhale Salonu’nda düzenlenecek. İhaleye katılacak istekliler, iş yerlerine ait detaylı bilgiye ‘https://www.anfa.com.tr/ihaleler/detay/526/’ adresinden ya da ‘(0312) 596 90 00/ 1915” numaralı telefondan arayarak ulaşabilecek. Kamu İhale Kanunu’na göre ihaleye katılacak kişilerde aranacak şartlar ise şöyle:
"Gerçek kişiler için: Nüfus cüzdanı sureti ve T.C. kimlik numarası, ikametgâh belgesi ve tebligat adresi, noter tasdikli imza beyannamesi, Adli Sicil Kaydı, vekâleten katılım durumunda noter tasdikli vekâletname ve vekâlet edene ait imza beyannamesi."
İhaleye katılacak tüzel kişiler için aranacak şartlar da şöyle:
"Tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi, tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklifte bulunacak kişilerin tüzel kişiliği temsile tam yetkili olduklarını gösterir noter tasdikli imza sirküleri (Dernekler ve vakıflar için karar defterinin ilgili sayfasının onaylı sureti ve yetkilinin noter tasdikli imza beyannamesi), vakıflardan ihaleye katılmak üzere yetkili organ tarafından alınmış kararın aslı veya noter tasdikli sureti ve ihaleye katılmak üzere yetkilendirilen kişinin noter tasdikli imza sirküleri, derneklerden ihaleye katılmak üzere yetkilendirdiği kişiyi belirten karar defterinin ilgili sayfasının noter tasdikli sureti ve yetkilinin noter tasdikli imza beyannamesi, dernek tüzüğünün noter tasdikli sureti, vekaleten katılım durumunda noter tasdikli vekâletname ve vekâlet edene ait imza beyannamesi"
Ortak girişim olması halinde istenetek belgeler ise şöyle:
"Noter tasdikli Ortak Girişim Beyannamesi ve Ortak girişimi oluşturan gerçek veya tüzel kişilerin her birinin temin edecekleri belgeler, ihalenin yapılacağı saatten önce, ihaleye katılacakların, yukarıda istenilen belgeleri eksiksiz olarak ihale komisyonuna teslim etmeleri şarttır. İstekliler istenilen belgelerin aslı yerine ihale tarihinden önce idare tarafından “aslı idarece görülmüştür” veya bu anlama gelecek şekilde şerh düşülen suretlerini tekliflerine ekleyebilir. E-Devlet üzerinden alınan belgeler de geçerli olacaktır."
0Oy ver 7
0Oy ver 6
0Oy ver 5
0Oy ver 4
0Oy ver 3
0Oy ver 2
0Oy ver 1
Yükleniyor..