logo
reklam

İşyerinde çıkan yangın paniğe neden oldu

Çorum’un Osmancık ilçesinde bir iş yerinde çıkan yangın korkuttu. Edinilen bilgiye göre, Ulucami Mahallesi Şerbetçioğlu Caddesi’nde bir dükkanda bugün saat 14.00 sıralarında henüz bilinmeyen bir neden ASAYİŞ | 25.04.2022 19:18:09 | 22 İzlenme | 0 Yorum İşyerinde çıkan yangın paniğe neden oldu
Çorum’un Osmancık ilçesinde bir iş yerinde çıkan yangın korkuttu.
Edinilen bilgiye göre, Ulucami Mahallesi Şerbetçioğlu Caddesi’nde bir dükkanda bugün saat 14.00 sıralarında henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Çevredekilerin fark edip, haber vermesi üzerine bölgeye polis ve belediye itfaiye ekipleri sevk edilirken, yangına ilk müdahale komşu esnaflar ve vatandaşlar tarafından yapıldı. Yan binanın terasındaki vatandaşlar da yangına hortumla müdahale etmeye çalıştı. Yapılan müdahale sonucu yangın çevredeki evlere ve yanında bulunan Şeyh Hasan Camii’ne sı ramadan söndürülürken, çıkan yangında Fatih Tekeli’nin işlettiği dükkanda maddi hasar oluştu.
Olayla ilgili başlatılan incelemenin sürdüğü bildirildi.


Çorum’un Osmancık ilçesinde bir iş yerinde çıkan yangın korkuttu.
Edinilen bilgiye göre, Ulucami Mahallesi Şerbetçioğlu Caddesi’nde bir dükkanda bugün saat 14.00 sıralarında henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Çevredekilerin fark edip, haber vermesi üzerine bölgeye polis ve belediye itfaiye ekipleri sevk edilirken, yangına ilk müdahale komşu esnaflar ve vatandaşlar tarafından yapıldı. Yan binanın terasındaki vatandaşlar da yangına hortumla müdahale etmeye çalıştı. Yapılan müdahale sonucu yangın çevredeki evlere ve yanında bulunan Şeyh Hasan Camii’ne sıçramadan söndürülürken, çıkan yangında Fatih Tekeli’nin işlettiği dükkanda maddi hasar oluştu.
Olayla ilgili başlatılan incelemenin sürdüğü bildirildi.
0Oy ver 7
0Oy ver 6
0Oy ver 5
0Oy ver 4
0Oy ver 3
0Oy ver 2
0Oy ver 1
Yükleniyor..