logo
reklam
FLASH HABER
GENELKUMLUCA’DA ÜÇ HALK PLAJI MAVİ BAYRAK DENETİMİNİ BAŞARIYLA GEÇTİ 56
GENELPatnos Cezaevinde 21 Yaşındaki Genç İntihar Etti 62
GENEL'TEMİZ KAMPANYA' 41
GENELFinike 'de motosikletle otomobil çarpıştı, bir kişi öldü, bir kişi yaralandı 54
GENEL“Kumluca Sosyal Bilimler Lisemizden Güzel Haberler Var! 86
GENELAlanya’da 63 yaşındaki otel işletmecisi adam, otel odasında intihar etti. 93
GENELKırıkkale’de trafik kazası: 1 ölü, 1 yaralı 55
SAĞLIK20 öğrenci yedikleri yemekten zehirlendi 52
GÜNDEMöfkeli koca 25 yıllık eşini boğarak öldürdü 61
POLİTİKAAntalya Koordinatörü ve Ak Parti Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan dan Kumluca İlçe Teşkilatına Ziyaret 55
GENELYARDIM ETMEK İSTERKEN HAYATINDAN OLDU 43
ASAYİŞEvden cephane çıktı 103
POLİTİKATBMM Adalet Komisyonu Başkanı Tunç: "1 Mayıs’ı Emek ve Dayanışma Günü olarak ilan eden Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti iktidarı oldu" 90
HABERDE İNSANMilletvekili Tunç; şehitlik ziyareti gerçekleştirdi 108
SPORDomenec Torrent: “Kulüpte inanılmaz bir belirsizlik var” 167
SPORRıza Çalımbay: “Bugün çok iyi bir futbol oynadık” 138
ASAYİŞOtomobil karşı şeride geçip duvara çarparak durabildi 93
GENELCumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul Tersane Komutanlığı’nda işçilerle iftar yaptı 86
ASAYİŞVali Şentürk, yangın çıkan fabrikada incelemede bulundu 103
HABERDE İNSANEvleri ziyaret ederek çocuklara bayramlık hediyeler dağıttı 98

Başkan Keleş gıda ve kozmetik üretim tesisini inceledi

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş ile VHP Bitkisel Ürünler şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Akbulut, Lokman Efendi firması Sahibi Emre Gö EKONOMİ | 2.03.2022 16:58:55 | 12 İzlenme | 0 Yorum Başkan Keleş gıda ve kozmetik üretim tesisini inceledi
Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş ile VHP Bitkisel Ürünler şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Akbulut, Lokman Efendi firması Sahibi Emre Gören’i ziyaret ederek kısa süre önce faaliyete geçen fabrikada incelemelerde bulundu.
Fabrika sahibi Gören’den üretim tesisi ve ürünler hakkında bilgiler alan Keleş böyle bir tesisi ilçeye kazandırmasından dolayı kendisine teşekkür etti. Başkan Keleş konuşmasında “Öncelikle Emre Gören kardeşimizi kutluyorum, tebrik ediyorum. Böyle bir tesisin ilçemize kazandırılması beni de çok mutlu etti. Bölgede başka bir örneği yok. Kdz. Ereğli TSO olarak ilçemize yapılan her yatırımı ve yatırımcımızı destekliyoruz. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada üzerimize düşen ne varsa yatırımcılarımızın emrindeyiz” dedi.
Fabrika sahibi Emre Gören ise kısa süre önce faaliyete geçen üretim tesisinin bölgede tek olduğunu belirterek, hedeflerinin hijyenik ortamda en kaliteli gıda ve kozmetik ürünlerini hem Türkiye’ye hem de dış ülkelere ihraç etmek olduğunu söyledi. Gören konuşmasında “Fabrikamızda doğal vitamin ve sağlık ürünleri, doğal pekmez ve türevleri, pekmez dolumu, cilt kremleri, cilt serumları, bitkisel çaylar, bitkisel mâcunlar, saç bakım ürünleri, bitkisel sabun ve şampuan ürünlerinin üretimini gerçekleştiriyoruz. Tesisim bölgemizde kurulan ilk ve tek tesis olma özelliğini taşıyoruz. Türkiye’nin gıda ve kozmetik alanında önemli markalarını bu tesisimizde üretip tedarikçilerimize ve son kullanıcılara ulaştıracağız. Hedefimiz tesisimizde hijyenik bir ortamda en kaliteli gıda ve kozmetik ürünlerini elde ederek tedarikçilerimizin ve son kullanıcıların memnun kalacağı ürünleri üretmektir.”
0Oy ver 7
0Oy ver 6
0Oy ver 5
0Oy ver 4
0Oy ver 3
0Oy ver 2
0Oy ver 1
Yükleniyor..