logo
reklam

MEDYA'YA YEPYENİ BİR SOLUK''RADYO B''

Türkiye'de büyük ses getirecek Radyo B yayına başladı. ‘Mutluluğun Müzik Hali’ sloganıyla yola çıkan Radyo B 7'den 70' e her kesime hitap etmeyi amaçlarken ayrıca test yayınlarını da internet sitesinden dinleyicilerinin beğenisine sundu. Henüz frekansını gizli tutan Radyo B en güncel şarkıların yer aldığı müzik arşiviyle sektöre yeni bir soluk getirecek. GENEL | 25.11.2022 13:44:52 | 20 İzlenme | 0 Yorum MEDYA'YA YEPYENİ BİR SOLUK''RADYO B''

Yeni nesil radyoculuğun öncüsü olmak adına yola çıkan Radyo B, güçlü alt yapısıyla yayına başladı.

Radyo B güçlü alt yapısıyla yayına başladı

Türkiye'de yeni nesil rad yoculuğun öncüsü olmak adına yola çıkan Radyo B, ‘Mutluluğun Müzik Hali’ sloganıyla yayına başladı. 7’den 70’e her yaştan ve her kesimden insana ulaşmayı hedefleyen Radyo B’nin frekansı ise şimdilik gizli tutulmakta.

Radyo B 'Mutluluğun Müzik Hali' sloganıyla ses getirdi 

Test yayınlarını internet sitesinden dinleyicilerinin beğenisine sunan Radyo B, her zevke hitap eden en güncel şarkıların yer aldığı müzik arşiviyle evde, işte, sokakta ve arabada kesintisiz kaliteli müzik yayını prensibiyle dinleyicilerini şimdiden heyecanlandırmış durumda. Test yayınına www.radyob.com.tr üzerinden başlayan Radyo B, sektöre yeni bir soluk getirecek gibi.

0Oy ver 7
0Oy ver 6
0Oy ver 5
0Oy ver 4
0Oy ver 3
0Oy ver 2
0Oy ver 1
Yükleniyor..