logo
reklam

KAZANAN TÜRKİYEMİZ OLSUN OYLAR''DEVA'' OLSUN

DEVA Partisi Bursa İl Başkanlığı Kadına yönelik şiddetle mücadele günü ve 'Kazanan Türkiye Olsun. Oylar DEVA Olsun' kampanyası duyurusunu içeren basın açıklamasını İl Binası'nda gerçekleştirdi. GENEL | 25.11.2022 12:53:17 | 19 İzlenme | 0 Yorum KAZANAN TÜRKİYEMİZ OLSUN OYLAR''DEVA'' OLSUN

DEVA Partisi Bursa İl Başkanı Serkan Özgöz İl Binası'nda basın açıklaması düzenledi.DEVA Partisi Bursa İl Başkanı Serkan Özgöz'ün açıklamaları şu şekilde;Türkiye tarihinde bir ilkin altına imza atıyoruz.DEVA Partisi olarak, seçimlerden sonra neler yapacağını somut ve kapsamlı bir şekilde ortaya koyarak seçimlere hazırlanan ilk parti olmanın gururunu yaşıyoruz.Bu özgüvenle bugün DEVA Partisi'nin yeni kampanyasını başlatıyoruz.

Kampanyamızın adı; "Kazanan Türkiye olsun. Oylar DEVA olsun."

Bizler kampanya dönemi boyunca her gün mavi yeleklerimizle Bursa sokaklarında olacağız. Türkiye'yi mutlu çalışanların, mutlu emeklilerin, mutlu gençlerin, mutlu kadınların ülkesi yapmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Seçimleri, 7'den 70'e, doğudan batıya, kuzeyden güneye tüm Türkiye'nin kazanacağına inanıyoruz. Herkesi kampanyamıza güç vermeye çağırıyoruz.

Ekonomik krizin 6 ayda çözülmesi, enflasyonun 2 yılda tek haneye düşmesi, mutlak yoksulluğun son bulmas ı için "Oylar DEVA olsun" diyoruz.

Yargının bağımsız olması, yolsuzlukların üstüne gidilmesi, görevinden haksız yere ihraç edilenlerin hakkına ve itibarına kavuşması için "Oylar DEVA olsun" diyoruz.

İnternetin gençlere ücretsiz verilmesi ve mülakat sisteminin kaldırılması için "Oylar DEVA olsun" diyoruz.

Sınır güvenliğimizin sağlanması için "Oylar DEVA olsun" diyoruz.

EYT sorununun çözülmesi, Yaşlı Bakım Sigortası'nın hayata geçmesi için "Oylar DEVA olsun" diyoruz.

İhtiyacı olan vatandaşlarımıza asgari gelir desteğinin sağlanması, çocukların eğitim ve sağlık harcamaları için verilen sosyal yardımların artırılması için "Oylar DEVA olsun" diyoruz.

0Oy ver 7
0Oy ver 6
0Oy ver 5
0Oy ver 4
0Oy ver 3
0Oy ver 2
0Oy ver 1
Yükleniyor..