logo
reklam

BURSA DUBAİ'YE TAŞINDI

Türk iş insanları, dünyanın en büyük Gayrimenkul Fuarı olarak kabul edilen CityScape Dubai'de, körfez ülkeleri yatırımcıları ile bir araya geldi. GENEL | 25.11.2022 13:11:12 | 18 İzlenme | 0 Yorum BURSA DUBAİ'YE TAŞINDI

Başta gayrimenkul olmak üzere şehircilik alanındaki ürünlerin yatırımcılara sunulduğu Cityscape Dubai'ye Bursalı iş insanları ve markaları damga vurdu. Bursa Uluslararası Tanıtım Derneği tarafından organize edilen Bursa Tanıtım ve Yatırım Günleri etkinliği çerçevesinde Dubai'ye giden Türk iş insanları, sağlık turizmi temsilcileri, finans uzmanları ve kamu kurumu yöneticileri, başta Bursa olmak üzere Türkiye'deki yatırım fırsatlarını Dubaili yatırımcılara aktardı.

Türkiye'deki yatırım fırsatlarını tanıtıyoruz

13 ülkeden 84 markanın yer aldığı fuarda Türkiye 15 stant ile temsil edildi. Gayrimenkul yatırımları ve Gayrimenkul Yatırım Fonu ürünleriyle fuara katılan Atış Şirketler Grubu CEO'su Ahmet Atış, Cityscape Dubai'nin tüm dünyada gayrimenkul alanında yatırım yapan ve hizmet üreten markalar için çok önemli bir fuar olduğunu söyledi. Atış, olarak fuara markanın en dikkat çeken projeleri Downtown ve Babylon ile katıldıklarının anlatan Ahmet Atış, "Bunun yanında üç farklı Gayrimenkul Yatırım Fonu'nun tanıtımını yapıyoruz. Ayrıca sağlık turi mi ve perakende sektöründe de Türk markalarının yurtdışına franchise olarak nasıl götürebileceğinin çalışmalarını yapıyoruz. Türkiye'nin yatırım fırsatlarını da bu sayede tanıtmış oluyoruz. Hem turizm alanında hem de gayrimenkul ve menkul değerler anlamında ülkemize faydalı olmaya çalışıyoruz" dedi.

Bursa Tanıtım ve Yatırım Günleri Dubai'de

Cityscape Dubai Fuarı'nın ardından Türk iş insanları Bursa Uluslararası Tanıtım Derneği'nin düzenlediği Bursa Tanıtım ve Yatırım Günleri etkinliğinde Dubaili yatırımcılarla buluştu. Gayrimenkul, turizm ve finans sektörü temsilcilerinin yanı sıra Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Ülke Danışmanı Rahim Albayrak, Bursa Osmangazi Belediye Başkan Vekili Hasan Hüseyin Erdönmez, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği Marmara Bölge Temsil Kurulu Başkanı Murat Saraçoğlu da katıldı. Bursa'nın her alanda tanıtımının yapıldığı programda tüm sektör temsilcileri, şehrin başta turizm, sağlık, doğa ve kültür-sanat alanındaki avantajlarını Dubaili yatırımcılara aktardı.

"3 ayda 6 ülkede daha Bursa ve Türkiye'yi anlatacağız"

0Oy ver 7
0Oy ver 6
0Oy ver 5
0Oy ver 4
0Oy ver 3
0Oy ver 2
0Oy ver 1
Yükleniyor..