logo
reklam

KUMLUCA’DA ÖĞRETMENLER GÜNÜ ETKİNLİĞİ YAPILDI

Kumluca Belediyesi’nin öğretmenlere hazırladığı etkinliğe çok sayıda Kumlucalı Öğretmen katıldı. 23 Kasım Çarşamba günü saat 18:30’da Günay Sahil Tesisleri Günay Kafede gerçekleşen yemek ve Gençlik Merkezi Orkestrası Konseri programına öğretmenler aileleri ile katılım sağladı. GENEL | 24.11.2022 11:00:04 | 26 İzlenme | 0 Yorum KUMLUCA’DA ÖĞRETMENLER GÜNÜ ETKİNLİĞİ YAPILDI

Kumluca Belediyesi’nin öğretmenlere hazırladığı etkinliğe çok sayıda Kumlucalı Öğretmen katıldı. 23 Kasım Çarşamba günü saat 18:30’da Günay Sahil Tesisleri Günay Kafede gerçekleşen yemek ve Gençlik Merkezi Orkestrası Konseri programına öğretmenler aileleri ile katılım sağladı.

Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu programa eşi Nurgül Köleoğlu ile katılarak öğretmenleri selamladı.  Yoğun ilginin olduğu programa aileleriyle katılan öğretmenler KUMGENÇ Orkestrasının birbirinden güzel şarkı ve türküleriyle keyifli dakikalar geçirdi.

Öğretmenlere 24 Kasım öğretmenler günlerini kutlamak için çiçek takdim edildi. Program arasında oynanan evet hayır oyunu ile öğretmenler yasaklı kelimeleri kullanmamak için ter dökerken izleyenler kahkahaya boğuldu.

Programda konuşma yapan Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu ‘’Geleceğimiz olan çocukları mızı yetiştirerek onların ülkemize katkı koyan bireyler olmasını sağlayan eli öpülesi öğretmenlerimize burada sizlerin huzurunda şükranlarımı sunuyorum. Kumluca’mızdaki birbirinden kıymetli öğretmenlerimizle burada olmaktan mutluluk duyuyorum. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk Başöğretmen olmak üzere şehit olan tüm öğretmenlerimize Allah gani gani rahmet eylesin. Buradaki öğretmenlerimiz olmak üzere Kumluca’mızda hizmetleriyle çocuklarımıza sahip çıkarak onları Cumhuriyetin bir evladı olarak yetişmesini sağlayan tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutluyorum’’ dedi.

Program sonrası Başkan Köleoğlu KUMGENÇ Orkestrası üyelerinin yanlarına giderek onları tebrik etti.

0Oy ver 7
0Oy ver 6
0Oy ver 5
0Oy ver 4
0Oy ver 3
0Oy ver 2
0Oy ver 1
Yükleniyor..