logo
reklam

GS TARAFTARI:YAK GEL CRİSTİANO

Son olarak Portekizli Dünya yıldızı Cristiano Ronaldo'nun İngiliz ekibi Manchester United ile yollarını ayırması Galatasaray taraftarlarını oldukça heyecanlandırmış durumda. Özellikle sosyal medya üzerinden sarı kırmızılı taraftarlar Cristiano Ronaldo'nun, Galatasaray'a transferi için birlik oldular. SPOR | 24.11.2022 09:08:00 | 68 İzlenme | 0 Yorum GS TARAFTARI:YAK GEL CRİSTİANO

Galatasaray'da Cristiano Ronaldo defteri yeniden açıldı. "Piers Morgan Sansürsüz" programındaki açıklamalarının ardından Manchester United ile Ronaldo arasında gerilen tamamen ipler koptu.

Ronaldo, bu programda, Erik ten Hag'ın da aralarında bulunduğu birkaç kişinin kendisini kulüpten göndermeye çalıştığını ve kendisini ihanete uğramış hissettiğini söylemiş ve deprem etkisi yaratmıştı. Bunun altında kalmayan İngiliz kulübü, Ronaldo'yu gönderme kararı aldı ve Salı gecesi soğuk bir açıklama ile yolların ayrıldığı ifade edildi.

YENİ BİR MEYDAN OKUMA

Kırmızı şeytanlar, "Manchester United'daki herkes, Erik ten Hag yönetiminde takımın ilerlemesini sürdürmeye ve sahada başarı sağlamak için birlikte çalışmaya odaklanmak istiyor" diyerek Ronaldo'nun açıklamalarına yanıt vermeyi de ihmal etmedi.

Portekizli süper yıldız, "Yeni bir meydan oku ma için doğru zaman! Manchester United'a sezonun geri kalanında ve gelecekte başarılar diliyorum" sözlerini kullandı. Bu gelişmelerin ardından Galatasaray taraftarları 'Ronaldo' kampanyası başlattı.

Galatasaray taraftarları bir süredir 'Cristiano Ronaldo' hayalleri kurarken yıldız futbolcunun Manchester United'dan ayrılmasının ardından sesler daha da yüksek çıkmaya başladı.

Portekizli starı, sarı-kırmızılı takımda görmeyi çok isteyen taraftarlar, İngiliz ekibinin açıklamasının ardından sosyal medyayı tam anlamıyla salladı.

İşte o mesajlardan bazıları: "Gel Kral Türkiye'nin En Büyük Kulübüne gel. @AliSamiYen_tr, Come to Galatasaray Cristiano Ronaldo @odakspor " Cristiano Ronaldo, menajerine Winner takıma gitmek istediğini söylemiş.

"Bu tam olarak biziz. YAK GEL Cristiano @GheorgheHagi__ Sana yapılan vefasızlığı burada asla göremezsin."

0Oy ver 7
0Oy ver 6
0Oy ver 5
0Oy ver 4
0Oy ver 3
0Oy ver 2
0Oy ver 1
Yükleniyor..