logo
reklam

Galatasaraylılar iftarda bir araya geldiler

Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde, Galatasaray Taraftar Derneği üyeleri, iftar yemeğinde bir araya geldi. Ezanın okunmasıyla birlikte dualarla oruçlarını açan Galatasaraylı taraftarlar, Ramazan ayında bi SPOR | 27.04.2022 12:44:25 | 58 İzlenme | 0 Yorum Galatasaraylılar iftarda bir araya geldiler
Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde, Galatasaray Taraftar Derneği üyeleri, iftar yemeğinde bir araya geldi.
Ezanın okunmasıyla birlikte dualarla oruçlarını açan Galatasaraylı taraftarlar, Ramazan ayında birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. İftar yemeği sonrası basın mensuplarına açıklama yapan Tavşanlı Galatasaraylılar Dernek Başkanı Kürşat Öztaş, amaçlarının Galatasaraylı taraftarların birbiriyle kaynaşmasını sağlamak olduğunu belirtti. Öztaş, "Tüm İslam aleminin mübarek Ramazan ayını tebrik ediyorum. Taraftarlarımız ile iftar yemeğinde bir araya geldik. Amacımız Kütahya ve Tavşanlı’da yaşayan Galatasaray s evdalılarını bir araya getirip kaynaştırmak. İftar soframıza davetimize icabet edip katılan renktaşlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.
İftar yemeğinin ardından taraftarlar, gecenin geç saatlerine kadar sohbet ederek, gelecek sezon yapacakları etkinlikler hakkında fikir alışverişlerinde bulundular.
0Oy ver 7
0Oy ver 6
0Oy ver 5
0Oy ver 4
0Oy ver 3
0Oy ver 2
0Oy ver 1
Yükleniyor..